ozd.trm27@hotmail.com
Skip Navigation Links

VİZYONUMUZ

1)  Varmak istediğimiz nokta ; çiftçilerimize zamanında budama, sulama, gübreleme, doğru alet ve ekipman ile sürüm ve arazi bakımı günümüzün teknolojisine göre yeni hedef kitleye ulaşmak.

2)  Damızlık bahçe ıslah edilmiş zeytin bağ antepfıstığı bahçelerinin oluşturulması belirli köylerde çiftçilerle birlikte demo bahçe kurulması

3)  Çiftçilerimizin tarımsal faaliyetlerini zamanında yapmalarını sağlamak

4)  Karşılaştıkları sorunlara yerinde çözüm üretmek

5)  Yeni-modern tarımsal faaliyet yapmalarında yol göstermek

6)  Modern tarım yapılan ülkelerdeki bilgileri üreticilerimize ulaştırmak

7)  Araştırma istasyonu il, ilçe tarım müdürlükleri, ziraat odaları ve üreticilerle örgütleriyle çalışma yapıp toplantılar düzenleyerek toplumsal veri paylaşım ve sinerji yaratmak.

8)  Tarla günleri düzenleyerek örnek ve önder çiftçilerin bilgi ve deneyimlerini üyelerimize aktarmak.

9)  Çiftçilerimizin ve çalışanlarımızın koşulsuz tatmin ve memnuniyeti ile verdiğimiz tüm hizmetlerde bölgede en iyisi olmaya devam ederek ülkemizdeki diğer şirketler ve kurumlara örnek şirket olmak.

MİSYONUMUZ

Kurumumuzun kuruluş amacı; değerlerimizden ve kalitemizden ödün vermeden, ortak bir kazanç için tüm imkanlarımızı seferber ederek, sürekli gelişen ve vizyonu doğrultusunda ilerleyen, güvenilir ve başarılı bir firma olmak.

Üretimin her aşamasında danışmanlıkla ilgili konularda tarımsal işletme sahiplerine gerekli bilgi ve becerileri kazandırmak, gerektiğinde ilgili mevzuata uygun tarımsal uygulamalar yapmak etkin verimli çözüm yolları geliştirilebilecek, mühendislik, proje ve danışmanlık hizmetleri sunmaktır.

Katılımcı ve şeffaf yönetimde, etkinliğimizi arttırmak, ve bunu bir kurum kültürü haline getirmek bu kapsamda çiftçilerimiz ile bilgi toplama, ve bilgilendirme amaçlı düzenli ve sürekli toplantıların yapılması bu yolla çiftçilerin taleplerini birinci ağızdan almak ve algılamak çözümlerde etkinliği sağlamaktır.

Teşkil edecek çalışmalar yapmak ve üyelerimizin memnuniyetini kazanmaktır.


Özdemir Tarım Zirai İlaç, Gübre ve Sulama Hizmetleri
Atatürk Mahallesi / Prof.Dr. Cahit TANYOL Caddesi No: 118 Nizip | GAZİANTEP
Tel +90 (342) 518 10 43 | Faks +90 (342) 518 10 13

Skip Navigation Links
DESIGN by: Mustafa YAŞAR | POWERED by: AKD YAZILIM